W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

 - Otwiera się w nowym oknie
Link do strony internetowej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu - Otwiera się w nowym oknie

Biuletyn Informacji Publicznej Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Władze Rektorskie 2020 - 2024

JM Rektor

 

Prof. dr hab. Andrzej Sokala

87-100 Toruń, ul. Gagarina 11

tel. +48 56 654-29-51

e-mail: rektor@umk.pl

 

Prorektorzy 2020-2024:

 

Prorektor ds. Nauki

 

Prof. dr hab. Wojciech Wysota

87-100 Toruń, ul. Gagarina 11

tel. +48 56 611-42-28

e-mail: prorektor-Wysota@umk.pl

 

Prorektor ds. Collegium Medicum

 

Prof. dr hab. Kornelia Kędziora-Kornatowska

85-067 Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 13/15

tel. +48 52 585-33-82(83), fax +48 52 585-33-84

e-mail: prorektor-Kornatowska@cm.umk.pl

 

Prorektor ds. Kształcenia

 

Prof. dr hab. Przemysław Nehring

87-100 Toruń, ul. Gagarina 11

tel. +48 56 611-47-10

e-mail: prorektor-Nehring@umk.pl

      

Prorektor ds. Studenckich

 

Prof. dr hab. Beata Przyborowska                                                 

87-100 Toruń, ul. Gagarina 11

tel. +48 56 611-47-30

e-mail: prorektor-Przyborowska@umk.pl

    

Prorektor ds. Współpracy z Otoczeniem Społecznym i Gospodarczym

 

Prof. dr hab. Włodzimierz Jaskólski

87-100 Toruń, ul. Gagarina 11

tel. +48 56 611-42-30

e-mail: prorektor-Jaskolski@umk.pl

Wytworzył: Agnieszka Anulewicz-Wypych
Data wytworzenia: 18.08.2020
Opublikował w BIP: Agnieszka Anulewicz-Wypych
Data opublikowania: 18.08.2020 14:32
Liczba wyświetleń: 69